У Києві планують підвищити вартість проїзду в громадському транспорті з 8 до 30 гривень за одну поїздку. Це буде перше значне збільшення тарифів з 2018 року. Нові ціни передбачають диференційований підхід для пасажирів з урахуванням кількості поїздок, що дозволить стимулювати часте користування транспортом.
Нові тарифи на проїзд
- 1-9 поїздок – 30 гривень за кожну;
- 10-19 поїздок – 28,90 гривень;
- 20-29 поїздок – 27,80 гривень;
- 30-39 поїздок – 26,60 гривень;
- 40-49 поїздок – 25,50 гривень;
- від 50 поїздок – 25 гривень за кожну.
Крім того, передбачені знижки для окремих категорій пасажирів: студенти платитимуть половину вартості місячного проїзного квитка, а школярі під час навчального періоду зможуть користуватися транспортом безкоштовно. Відповідні нововведення передбачають продовження дії системи пільг і заохочень для пасажирів, які регулярно користуються муніципальним транспортом столиці. Більше новин на NMIU.COM.UA.