Очищення велосмуги на бульварі Лесі Українки
Інспектори Департаменту територіального контролю провели комплексний рейд на бульварі Лесі Українки в Печерському районі Києва, під час якого було розчищено велосмугу, заблоковану транспортними засобами. Автомобілі, що стояли в забороненому місці, були евакуйовані за допомогою евакуаторів на штрафмайданчик. До цього подібні заходи проводилися на Михайлівській площі поблизу будівлі головного управління Національної поліції, де також евакуювали автівки порушників правил паркування.
У ході рейду було виконано наступне:
- Виявлено та вилучено транспортні засоби, що перешкоджали руху велосмуги;
- Проведено евакуацію автомобілів на спеціальний майданчик для зберігання;
- Забезпечено звільнення велодоріжки для безперешкодного користування велосипедистами.
Ці заходи мають на меті підтримку правопорядку на території міста та забезпечення безпеки руху як для велосипедистів, так і пішоходів.