Російські війська знищували це місто протягом десяти місяців, завдаючи йому неоціненних руйнувань. Після цього вони окупували територію, перетворену власноруч на спопелену землю. Така поведінка свідчить про те, що їм, ймовірно, комфортно перебувати на тлі зруйнованої і випаленої території.
Table of Contents
ToggleКлючові моменти
- Місто піддавалося систематичним обстрілам та руйнуванням протягом майже року.
- Ворог зайняв вже знищену та безжально сплюндровану місцевість.
- Окупанти змушені жити на зруйнованій, випаленій землі, яка залишилася після тривалих бойових дій.