, , , ,

Злочинці незаконно заволоділи більше ніж 4 млн грн державних коштів

Ольга Яценко

02.06.2026

Посадовців інституту Національної академії наук України та підприємців судитимуть за причетність до шахрайських схем у сфері електроенергії. За даними Національної поліції, зловмисники незаконно привласнили понад 4 мільйони гривень на закупівлі електроенергії через систему “Прозорро”.

В ході розслідування правоохоронці провели обшуки у підозрюваних, під час яких було вилучено печатки, що використовувалися для підроблення документів. Це свідчить про систематичний характер махінацій та намагання надати незаконним оборудкам офіційний вигляд.

Основні факти справи:

  • Обвинувачені організували злочинну схему із закупівлі електроенергії, внаслідок чого державний бюджет зазнав значних збитків.
  • Зловживання відбувалися за допомогою фіктивних тендерних процедур у системі електронних закупівель “Прозорро”.
  • Досудове розслідування триває, окрім матеріалів, подано до суду для розгляду.

Автор

різне

Залишити коментар