У рамках ремонтної кампанії, проведеної в квітні місяці, в Україні вдалося відновити потужність генерації електроенергії обсягом 711 мегават.
Ця масштабна робота включала кілька ключових етапів, зокрема:
- Повне технічне обслуговування та модернізацію обладнання на електростанціях;
- Усунення аварійних та планових несправностей, що впливали на виробничі показники;
- Оптимізацію експлуатаційних процесів з метою підвищення надійності енергосистеми.
Завдяки злагодженим зусиллям фахівців, вдалося відновити та вивести в експлуатацію генераційні потужності, що сприятиме стабільному забезпеченню електричною енергією споживачів у подальшому.