, ,

У Славутичі молодь створювала проєкти для покращення громади

Ольга Яценко

04.06.2026

29 травня у місті Славутич відбувся Ідеатон під назвою “Молодіжна візія. Північ”. Цей захід став платформою для об’єднання активної молоді, представників громадських організацій та ініціативних груп, які прагнуть брати участь у розвитку власної громади.

Завдання та результати Ідеатону

Основні завдання заходу включали:

  • залучення молодих людей до обговорення перспектив розвитку регіону;
  • створення сприятливих умов для реалізації нових ідей та проєктів;
  • зміцнення співпраці між громадськими організаціями та ініціативними колективами.

Подія сприяла формуванню спільного бачення майбутнього північного регіону та стимулювала активну громадянську позицію учасників і учасниць. Детальніше про ініціативи молоді читайте на NMIU.COM.UA.

Автор

різне

Залишити коментар