, , ,

У Переяславській лікарні провели збір крові, у якому взяли участь майже 60 місцевих жителів

Ольга Яценко

21.05.2026

Благодійна акція зі здачі крові у Переяславі

21 травня на базі Переяславської лікарні відбулася благодійна акція зі здачі крові, присвячена Всесвітньому дню донора. Цей захід об’єднав 58 добровольців, які свідомо взяли участь у ініціативі з метою надати підтримку та допомогу людям, котрі її потребують.

Основні факти заходу:

  • Локація: Переяславська лікарня – медичний заклад, де проводили збір крові;
  • Дата: 21 травня – день проведення акції;
  • Мета: благодійна допомога з нагоди Всесвітнього дня донора;
  • Учасники: 58 небайдужих осіб, що добровільно поділилися своїм ресурсом з метою врятувати чи покращити життя інших.

Ініціатива сприяла популяризації донорства як важливої соціальної та медичної практики, а також стимулювала відповідальне ставлення населення до проблеми забезпечення кров’ю тих, хто її гостро потребує.

Автор

різне

Залишити коментар