,

У опитуванні в «Київ Цифровий» мешканці столиці найчастіше зізнаються у постійній втомі та тривозі

Ольга Яценко

23.05.2026

Згідно з результатами опитування, проведеного серед мешканців української столиці через застосунок «Київ Цифровий», 17% респондентів повідомили про постійне відчуття втоми. Крім того, ще 15% учасників дослідження зазначили, що часто відчувають тривогу. Таким чином, можна виділити головні показники емоційного та фізичного стану громадян:

Емоційний стан мешканців столиці

  • 17% мешканців Києва скаржаться на хронічну втому;
  • 15% опитаних відчувають часту тривогу.

Ці дані відображають актуальні тенденції емоційного навантаження серед населення столиці, яке фіксується за допомогою цифрових інструментів.

Автор

різне

Залишити коментар