,

У Києві запрошують стати послами інклюзивності: хто може приєднатися

Ольга Яценко

25.05.2026

Мережа амбасадорів безбар’єрності у Києві

У Києві триває процес формування мережі амбасадорів безбар’єрності, який планують завершити до 5 червня. Після цієї дати анкета залишатиметься відкритою для тих, хто має бажання приєднатися до ініціативи у більш пізній термін.

Основні моменти щодо організації:

  • Мережа амбасадорів спрямована на просування концепції безбар’єрного середовища;
  • Завершення набору планується до 5 червня поточного року;
  • Після вказаної дати можливість подати заявку зберігатиметься, що дасть змогу долучитися новим учасникам у будь-який час.

Інформація, подана на NMIU.COM.UA, висвітлює важливість створення сприятливих умов для комфортної участі у громадському житті кожного мешканця столиці.

Автор

різне

Залишити коментар