,

У Києві спіймали військового зі СЗЧ, який підключав термінали Starlink для росіян

Ольга Яценко

13.05.2026

Затримання агента у Києві

У Києві кіберфахівці Служби безпеки України затримали агента Російської Федерації, який займався незаконною реєстрацією терміналів Starlink для громадян росії.

Основні факти справи:

  • Затриманий виступав як посередник у нелегальній операції, пов’язаній із технологіями супутникового інтернету.
  • Його діяльність полягала у реєстрації обладнання мережі Starlink без відповідних дозволів, що є порушенням законодавства.
  • Операція була проведена у столиці України — місті Києві.

Такі дії викривають чергові спроби використання сучасних технологій у незаконних цілях, спрямованих на підтримку інтересів іноземної держави на території України. Служба безпеки України продовжує вживати заходів для запобігання подібним інцидентам та захисту національної безпеки.

Автор

різне

Залишити коментар