,

У Києві через російський удар постраждали вже 65 людей, загинуло четверо

Ольга Яценко

02.06.2026

У Києві кількість постраждалих внаслідок масштабної російської атаки, яка відбулася 2 червня, зросла до 65 осіб. Окрім цього, ще четверо людей загинули внаслідок зазначеного агресивного інциденту. Подія викликала значний резонанс у місті та серед мешканців столиці України.

Зокрема слід виділити такі аспекти:

  • Кількість постраждалих суттєво збільшилась після проведення відповідних перевірок та уточнень;
  • Серед жертв є як поранені, так і ті, хто загинув внаслідок атаки;
  • Зусилля рятувальних служб спрямовані на надання невідкладної допомоги постраждалим і встановлення обставин події.

Події, що розгорталися у Києві в цей день, засвідчили складність поточної безпекової ситуації та потребу у подальшому моніторингу і оперативному реагуванні задля мінімізації наслідків таких агресивних дій.

Автор

різне

Залишити коментар