На Київщині внаслідок нічної негоди понад 18 тисяч домогосподарств залишилися без електропостачання. Станом на 08:00 у Київській області зафіксовано масштабні відключення світла, про що повідомили у Київській обласній військовій адміністрації (КОВА).
Причини знеструмлення
- Сильний поривчастий вітер.
- Падіння дерев та гілок на лінії електропередач.
- Численні обриви контактів внаслідок падіння дерев.
За даними КОВА, найбільше негативних наслідків негода спричинила в окремих районах області, де інфраструктура зазнала значних руйнувань. Рятувальні служби продовжують ліквідовувати наслідки стихійного лиха, працюючи над відновленням електропостачання у найкоротші терміни.