,

Шторм зламав дерева, тисячі мешканців залишилися без електрики на Київщині

Ольга Яценко

22.05.2026

На Київщині внаслідок нічної негоди понад 18 тисяч домогосподарств залишилися без електропостачання. Станом на 08:00 у Київській області зафіксовано масштабні відключення світла, про що повідомили у Київській обласній військовій адміністрації (КОВА).

Причини знеструмлення

  • Сильний поривчастий вітер.
  • Падіння дерев та гілок на лінії електропередач.
  • Численні обриви контактів внаслідок падіння дерев.

За даними КОВА, найбільше негативних наслідків негода спричинила в окремих районах області, де інфраструктура зазнала значних руйнувань. Рятувальні служби продовжують ліквідовувати наслідки стихійного лиха, працюючи над відновленням електропостачання у найкоротші терміни.

Автор

різне

Залишити коментар