На Хмельниччині викрили схему фіктивної служби, у межах якої військовослужбовці отримували заробітну плату, фактично працюючи на автосервісах. Командир однієї з військових частин організував незаконну систему виплат, що дозволяла військовим отримувати офіційні заробітки, не виконуючи свої службові обов’язки на полігоні чи у зоні бойових дій.
За інформацією, що надійшла від Офісу Генерального прокурора, схема полягала у наступному:
- Військовослужбовців оформлювали на службу, проте фактично їх направляли працювати на станцію технічного обслуговування (СТО).
- Зарплати виплачували за формально виконувані обов’язки, утворюючи таким чином фіктивну службу.
- Організатори цього механізму цинічно зловживали службовим становищем, порушуючи законодавство.