,

працювали на автосервісі та отримували винагороду

Ольга Яценко

28.05.2026

На Хмельниччині викрили схему фіктивної служби, у межах якої військовослужбовці отримували заробітну плату, фактично працюючи на автосервісах. Командир однієї з військових частин організував незаконну систему виплат, що дозволяла військовим отримувати офіційні заробітки, не виконуючи свої службові обов’язки на полігоні чи у зоні бойових дій.

За інформацією, що надійшла від Офісу Генерального прокурора, схема полягала у наступному:

  • Військовослужбовців оформлювали на службу, проте фактично їх направляли працювати на станцію технічного обслуговування (СТО).
  • Зарплати виплачували за формально виконувані обов’язки, утворюючи таким чином фіктивну службу.
  • Організатори цього механізму цинічно зловживали службовим становищем, порушуючи законодавство.

Автор

різне

Залишити коментар