,

Підготовка до періоду підвищеної пожежної небезпеки: у Києві відбулися масштабні тренування

Ольга Яценко

22.05.2026

Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату Київської міської державної адміністрації провів масштабні заходи з підготовки до пожежонебезпечного періоду у столиці. У рамках комплексної роботи було виконано наступні важливі заходи:

Заходи з протипожежної безпеки у Києві

  • облаштовано 994 кілометри мінералізованих смуг;
  • встановлено 75 одиниць наочної агітації, спрямованої на попередження пожеж;
  • перекрито 39 лісових доріг з метою обмеження доступу до потенційно небезпечних зон;
  • проведено 4 рейди за участі Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції.

Крім цього, у Києві відбувся весняний двомісячник чистоти, під час якого було організовано понад сотню толок, а також висаджено тисячі молодих дерев. Ці заходи спрямовані на благоустрій міста та підвищення його екологічного стану. Більше новин на NMIU.COM.UA.

Автор

різне

Залишити коментар