Впровадження Стратегії безбар’єрності до 2030 року
25 травня під головуванням Премʼєр-міністерки України Юлії Свириденко відбулося засідання Національної ради безбар’єрності, що було присвячене виконанню Плану заходів на 2025–2026 роки в рамках Національної стратегії створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року. Під час зустрічі було розглянуто ключові напрямки та етапи реалізації стратегії, яка має на меті забезпечити:
- доступність інфраструктури та послуг для всіх категорій населення;
- подолання соціальних, архітектурних і інформаційних бар’єрів;
- інтеграцію інноваційних технологій для створення комфортного середовища.
Засідання відкрили оглядом поточних досягнень та наголосили на актуальності подальших кроків у напрямку безбар’єрного середовища, що є пріоритетом у державній політиці. Рада також ініціювала проведення щорічного Національного форуму, який сприятиме координації зусиль між органами влади, громадськими організаціями та бізнесом для успішного втілення заходів, передбачених стратегією.