, ,

Обговорення впровадження Стратегії до 2030 року: забезпечення доступності, відновлення та практичні кроки для громад на засіданні Національної ради безбар’єрності

Ольга Яценко

26.05.2026

Впровадження Стратегії безбар’єрності до 2030 року

25 травня під головуванням Премʼєр-міністерки України Юлії Свириденко відбулося засідання Національної ради безбар’єрності, що було присвячене виконанню Плану заходів на 2025–2026 роки в рамках Національної стратегії створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року. Під час зустрічі було розглянуто ключові напрямки та етапи реалізації стратегії, яка має на меті забезпечити:

  • доступність інфраструктури та послуг для всіх категорій населення;
  • подолання соціальних, архітектурних і інформаційних бар’єрів;
  • інтеграцію інноваційних технологій для створення комфортного середовища.

Засідання відкрили оглядом поточних досягнень та наголосили на актуальності подальших кроків у напрямку безбар’єрного середовища, що є пріоритетом у державній політиці. Рада також ініціювала проведення щорічного Національного форуму, який сприятиме координації зусиль між органами влади, громадськими організаціями та бізнесом для успішного втілення заходів, передбачених стратегією.

Автор

різне

Залишити коментар