, ,

Наталію Теремецьку призначили головою Славутицького міського суду Київської області

Ольга Яценко

14.05.2026

Призначення голови Славутицького міського суду

14 травня 2026 року Наталію Теремецьку було обрано головою Славутицького міського суду Київської області. Обрання відбулося шляхом таємного голосування, що забезпечило прозорість та демократичність процесу.

Основні деталі події:

  • Посада: голова Славутицького міського суду Київської області;
  • Метод обрання: таємне голосування.

Автор

різне

Залишити коментар