,

На Київщині розпочнуть судове розслідування щодо п’яти осіб, які організували незаконний продаж контрабандного пального на суму 8 млн грн

Ольга Яценко

31.05.2026

Вилучення контрабандного пального та обладнання

Прокуратура Київської області передала до суду кримінальне провадження стосовно п’ятьох осіб, які організували нелегальний продаж паливно-мастильних матеріалів. Як повідомляє NMIU.COM.UA, під час проведення слідчих заходів правоохоронці вилучили:

  • понад 57 тисяч літрів бензину та дизельного пального;
  • спеціалізоване обладнання для зберігання та розливу пального;
  • готівкові кошти, отримані від незаконної реалізації продукції.

Організатори протиправної діяльності відповідатимуть перед законом у рамках чинного законодавства. Матеріали справи спрямовані до суду з метою винесення відповідного рішення.

Автор

різне

Залишити коментар