Вилучення контрабандного пального та обладнання
Прокуратура Київської області передала до суду кримінальне провадження стосовно п’ятьох осіб, які організували нелегальний продаж паливно-мастильних матеріалів. Як повідомляє NMIU.COM.UA, під час проведення слідчих заходів правоохоронці вилучили:
- понад 57 тисяч літрів бензину та дизельного пального;
- спеціалізоване обладнання для зберігання та розливу пального;
- готівкові кошти, отримані від незаконної реалізації продукції.
Організатори протиправної діяльності відповідатимуть перед законом у рамках чинного законодавства. Матеріали справи спрямовані до суду з метою винесення відповідного рішення.