На Бориспільщині прокуратура повідомила про підозру жінці, яка організувала схему незаконного привласнення земельної ділянки комунальної власності Вороньківської сільської ради, розташованої поруч із річкою Дніпро. Загальна сума завданих збитків перевищує один мільйон гривень.
Деталі слідства та збитки громаді
За даними слідства, зловмисниця:
- створила та реалізувала схему привласнення комунальної землі;
- діяла з метою особистого збагачення шляхом незаконного відчуження земельної ділянки;
- завдала збитків місцевій громаді на суму понад мільйон гривень.
Правоохоронні органи продовжують розслідування для повного встановлення обставин злочину та притягнення до відповідальності усіх причетних осіб. Захист комунальної власності залишається пріоритетним завданням. Більше новин на NMIU.COM.UA.