,

Київська область і німецька федеральна земля Гессен започаткували співпрацю

Ольга Яценко

30.05.2026

Голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник та міністр землі Гессен з питань федеральних, європейських і міжнародних відносин Манфред Пенц офіційно підписали декларацію, яка засвідчує встановлення партнерських взаємин між двома регіонами. Ця угода стала важливим кроком у розвитку співпраці, що передбачає:

  • зміцнення двосторонніх зв’язків на політичному та адміністративному рівнях;
  • активізацію культурного й економічного діалогу;
  • створення умов для спільних проєктів та обміну досвідом у різних сферах діяльності.

Підписання декларації відображає бажання обох сторін підтримувати тривалі і взаємовигідні відносини, спрямовані на посилення партнерства та розширення перспектив співпраці в європейському контексті.

Автор

різне

Залишити коментар