Голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник та міністр землі Гессен з питань федеральних, європейських і міжнародних відносин Манфред Пенц офіційно підписали декларацію, яка засвідчує встановлення партнерських взаємин між двома регіонами. Ця угода стала важливим кроком у розвитку співпраці, що передбачає:
- зміцнення двосторонніх зв’язків на політичному та адміністративному рівнях;
- активізацію культурного й економічного діалогу;
- створення умов для спільних проєктів та обміну досвідом у різних сферах діяльності.
Підписання декларації відображає бажання обох сторін підтримувати тривалі і взаємовигідні відносини, спрямовані на посилення партнерства та розширення перспектив співпраці в європейському контексті.