, ,

Київрада передасть комунальний екскаватор громаді Бобринців для забезпечення ВПО

Ольга Яценко

08.05.2026

Київська міська рада ухвалила рішення про безоплатну передачу колісного екскаватора марки Борекс, модель 2201, з комунального підприємства Голосіївського району до власності Бобринецької міської громади Кропивницького району Кіровоградської області. Цей крок спрямований на підтримку виконання робіт з облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Передача комунальної техніки для потреб ВПО

Основні аспекти передачі техніки:

  1. Об’єкт передачі – екскаватор колісний Борекс-2201.
  2. Передавач – комунальне підприємство Голосіївського району міста Києва.
  3. Одержувач – Бобринецька міська громада Кіровоградської області.
  4. Мета – використання екскаватора в заходах з облаштування житла для ВПО.
  5. Умови – безоплатна передача техніки.

Таким чином, Київрада активізує підтримку територіальних громад у забезпеченні комфортними умовами проживання внутрішньо переміщених осіб шляхом передачі необхідної будівельної техніки.

Автор

різне

Залишити коментар