,

Коли і де милуватися бузком, півоніями, лавандою та водяними ліліями в Києві та навколишніх місцях

Ольга Яценко

17.05.2026

Сезон цвітіння у столиці та передмісті

У Києві та Київській області розпочинається сезон цвітіння, який кожного року приваблює численних містян і гостей столиці. У цей період мешканці мають можливість насолодитися різноманіттям квітучих рослин у міських парках та ботанічних садах, як у безпосередньому центрі столиці, так і в її передмістях.

Зокрема, у цей час можна побачити:

  • бузок, що наповнює повітря ніжним ароматом;
  • пишні каштани, які прикрашають вулиці і алеї;
  • яскраві півонії, що свідчать про початок літа;
  • рододендрони з їхніми ефектними квітами;
  • величезні площі лавандових насаджень з характерним запахом;
  • водяні лілії, що красуються у ставках і водоймах.

Цвітіння цих рослин створює неповторну атмосферу природної краси і дозволяє киянам на власні очі спостерігати перетворення міського ландшафту у часі весняно-літнього сезону. Парк та ботанічні сади залишаються популярними локаціями для прогулянок, фотосесій і відпочинку на свіжому повітрі.

Автор

різне

Залишити коментар