Мер Києва висловив щиру подяку керівництву міської адміністрації Гданська, а також усій громаді цього польського міста і всьому польському народові за непохитну підтримку та гуманітарну допомогу, надану в складний період повномасштабної війни. Зокрема, він відзначив такі аспекти співпраці:
- Надання необхідної матеріальної та технічної допомоги, що сприяє збереженню життя та здоров’я мешканців.
- Організацію гуманітарних програм, які охоплюють підтримку постраждалих і внутрішньо переміщених осіб.
- Активну солідарність та моральну підтримку, яка надихає на стійкість і віру у перемогу.
Цей жест вдячності підкреслює важливість міжнародної солідарності в умовах воєнних викликів та демонструє міцні дружні відносини між українськими та польськими містами та народами.