, ,

ДТЕК вирубував ліс у Пущі-Водиці без дозволу

Ольга Яценко

09.05.2026

8 травня компанія ДТЕК «Київські електромережі» розпочала проведення земляних робіт у рекреаційній зоні Пуща-Водиця. Ці роботи були розпочаті без наявності відповідних дозволів. Місцеві жителі, помітивши проведення робіт, оперативно зупинили техніку, що використовувалася на об’єкті.

Зазначається, що у Єдиному державному реєстрі земельної інформації (ЄДЕССБ) відсутні документи, які могли б підтвердити законність проведених робіт.

Основні факти події

  • Дата початку робіт: 8 травня
  • Виконавець робіт: ДТЕК «Київські електромережі»
  • Локація: рекреаційна зона Пуща-Водиця
  • Відсутність дозволів на виконання земляних робіт
  • Реакція місцевих мешканців – зупинка техніки
  • Відсутність документів у ЄДЕССБ, що підтверджують законність робіт

Ця інформація свідчить про спробу проведення земляних робіт у зоні природоохоронного призначення без офіційного погодження.

Автор

різне

Залишити коментар