Активісти пропонують впровадити європейський тариф на транспорт у Києві та квиток на одну поїздку. Це дозволить зробити систему оплати проїзду більш прозорою та зручною для пасажирів.
Table of Contents
ToggleПереваги європейського тарифу
- Спрощення системи оплати для туристів та мешканців міста.
- Можливість здійснювати пересадки без додаткової оплати протягом певного часу.
- Підвищення популярності громадського транспорту.
Більше деталей про ініціативу читайте на NMIU.COM.UA.
Як завжди, чиновники не могли просто підняти тариф, залякали людей величезним суммами, а потім “карманні активісти”, пропонують “європейські тарифи”. А європейські зарплати чому не пропонують?