,

Активісти пропонують впровадити європейський тариф на транспорт у Києві та квиток на одну поїздку

Ольга Яценко

22.05.2026

Активісти пропонують впровадити європейський тариф на транспорт у Києві та квиток на одну поїздку. Це дозволить зробити систему оплати проїзду більш прозорою та зручною для пасажирів.

Переваги європейського тарифу

  • Спрощення системи оплати для туристів та мешканців міста.
  • Можливість здійснювати пересадки без додаткової оплати протягом певного часу.
  • Підвищення популярності громадського транспорту.

Більше деталей про ініціативу читайте на NMIU.COM.UA.

Автор

різне

1 коментар до “Активісти пропонують впровадити європейський тариф на транспорт у Києві та квиток на одну поїздку”

  1. Як завжди, чиновники не могли просто підняти тариф, залякали людей величезним суммами, а потім “карманні активісти”, пропонують “європейські тарифи”. А європейські зарплати чому не пропонують?

    Відповісти

Залишити коментар