10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

В Національному музеї історії України поновлюють заняття з підготовки до ЗНО

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Зовнішнє незалежне оцінювання – важливий етап у житті кожного сучасного українського школяра. Від успішного його складання багато в чому залежить подальше життя молодої людини, зокрема її професійний та особистісний розвиток. Саме тому важливою є правильна та ефективна підготовка учнів до складання тесту.

Національний музей історії України як провідний культурно-освітній заклад України має одні з найкращих умов для якісної та ефективної підготовки учнів до тесту ЗНО з історії України: науковців-лекторів, найкращу в Україні колекцію старожитностей (їх ідентифікація та розуміння в загальноісторичному контексті є обов’язковими за програмою ЗНО). Все це дає змогу абітурієнту будь-кого віку зануритися в історію і, відповідно, – одержати якіснішу консультативно-освітню послугу.

7 вересня 2018 року, вже вчетверте, стартує консультативний курс підготовки до ЗНО з історії України в НМІУ. Щороку команда музею вдосконалює методи проведення занять, принципи організації роботи, готує нові унікальні "фішки". Про ефективність курсу красномовно свідчать результати: всі одинадцятикласники, що прослухали минулого навчального року курс підготовки у стінах НМІУ, отримали високі бали (звісно ж подолавши необхідний бар'єр). Це дозволило їм вступити на ті спеціальності у ВНЗ, про які вони мріяли. Серед них – історія в Києво-Могилянській академії, журналістика, правознавство, археологія та історія в Національному університеті ім. Т. Шевченка, українсько-китайська філологія в Таврійському університеті та інші.

Музей пропонує такі умови підготовки:

  • комплексні допоміжні заняття (абітурієнт відвідує всі заняття за програмою повної підготовки до ЗНО): 36 занять, кожне по 2 години, розбиті на 3 семестри;
  • окремі тематичні допоміжні заняття з групою (абітурієнт може у будь-який момент приєднатися до курсу або відвідати будь-яку кількість лекцій).

Особливості курсу:

  1. Місце проведення занять – провідна науково-освітня установа України, розташована в історичному центрі Києва.
  2. Кожна вивчена тема закріплюється практичною роботою (конспектом, тестами, іграми, опрацюванням тексту).
  3. Після кожної теми – обов’язкова екскурсія від провідних науковців-істориків (наукових співробітників – кандидатів і докторів наук).
  4. Кожне заняття супроводжується повним набором додаткових матеріалів (презентація, текст, тести, набір вправ для запам’ятовування дат) для домашнього закріплення вивченого матеріалу.
  5. Можливість зануритися в історію, вивчати її максимально наочно, так як близько 40 із 140 зображень візуального компоненту ЗНО представлені в експозиції музею.
  6. Протягом курсу буде три тестування, максимально наближені до справжнього ЗНО з історії України.
  7. Лектор курсу – науковий співробітник, який минулого і позаминулого навчального року склав ЗНО на максимальні 200 балів. Він не лише навчить історії України, але й надасть практичні рекомендації з успішного написання тесту ЗНО.
  8. Доступна ціна.

Лектор та координатор проекту підготовки до ЗНО в музеї – науковий співробітник музею Анатолій Бараннік, також викладач компанії ZNOUA, склав ЗНО 2017 та 2018 року на 200 балів.

Допоміжні заняття відбуватимуться щоп’ятниці у приміщенні Національного музею історії України (м. Київ, вул. Володимирська, 2) від 16:00 до 18:00.

ГРАФІК ЗАНЯТЬ

Заняття (тривалість 2 години) коштує 100 грн. Оплатити його можна в касі музею (щодня від 10:00 до 17:00).

Реєстрація – за телефоном: (044) 278 48 64 або за ПОСИЛАННЯМ.

 

Подія на Facebook

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм