10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

Основні етапи державотворення демонструє виставка «Незалежність: наш час»

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ФОТОЗВІТ Від кахлів Десятинної церкви і срібників князя Володимира до касок бійців АТО й світлин усміхнених сучасників – у таку подорож запрошує Національний музей історії України, на першому поверсі якого 22 серпня 2018 року відкрилася виставка «Незалежність: наш час». На ній представлені найяскравіші експонати головного історичного музею країни, які відзеркалюють ключові моменти національно-визвольної боротьби і державного розвитку. Відвідувачі можуть взаємопов’язати минуле й сьогодення, простежити вплив пройденого історичного шляху на майбутнє держави.

Під час урочистої церемонії відкриття Тетяна Сосновська, генеральний директор НМІУ, подякувала за ідею виставки координаторові всеукраїнської кампанії «Пам?ять нації», історику Олександру Алфьорову. «Ідея виставки побудована на тому, що саме минуле є найкращим вчителем для наших сучасників. Для мене важливо, що вона відкрилася саме в історичному музеї, колектив якого націлений на майбутнє», – сказав О. Алфьоров.
Експозиція виставки спонукає згадати ключові моменти української історії від сивої давнини до сьогодення. «Експонати згруповані не за хронологічним принципом, а дещо хаотично. Таким чином ми намагаємося стимулювати відвідувача замислитися над визначальними віхами українського державотворення», – пояснив Олександр Іщук, завідувач відділу історії ХХ століття.

Партнерами виставкового проекту в НМІУ стали інформаційне агентство УНІАН, національне інформаційне агентство «Укрінформ», Держкіно України, мистецька агенція «Мантикора», всеукраїнська кампанія «Пам?ять нації».

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм