10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

19 липня відбудеться судове засідання щодо захоплення території музею "Десятинним монастирем" Московського патріархату

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У четвер, 19 липня, об 11:00 в Окружному адміністративному суді міста Києва відбудеться судове засідання, на якому розглянуть справу № 826/2997/18 за позовом Національного музею історії України до Міністерства юстиції України та державного реєстратора департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України Сіволіна Михайла Юрійовича про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію прав від 24 липня 2013 року.

Нагадаємо, що судова тяганина триває щодо рішення державного реєстратора, згідно з яким на території Національного музею історії України було узаконено малу архітектурну форму, більш відому як Десятинний монастир Української православної церкви Московського патріархату. Релігійна громада Української православної церкви «Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі» залучена до розгляду справи як третя особа.

Нині музей домагається скасування рішення кількарічної давнини, внаслідок якого склалася абсурдна за своєю суттю ситуація, коли частину території Національного музею історії України, який є складовою частиною національної культурної спадщини, було фактично незаконно захоплено і відчужено.

Засідання Окружного адміністративного суду міста Києва відбудеться за адресою: вул. Петра Болбочана, 8, корпус 1, зала судового засідання № 39. Справу веде суддя Аблов Євген Валерійович.

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм