10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

Виставка "100-річчя Української Держави Гетьмана Павла Скоропадського” діятиме до середини серпня

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

13 липня 2018 року в Національному музеї історії України відкрилася виставка „100-річчя Української Держави Гетьмана Павла Скоропадського (1918–2018)”.

Створення цієї виставки є спробою донести до відвідувачів музею правдиву інформацію про життєвий шлях та політичну діяльність останнього гетьмана України та його державницького проекту. На виставці представлені важливі експонати з колекції Національного музею історії України, що розповідають про успіхи та невдачі державного будівництва в період правління гетьмана, зокрема, про освітню, військову, дипломатичну діяльність і тогочасні реформи.

Відвідувачі зможуть на власні очі побачити тростину, що належала Павлу Скоропадському, його особистий герб, українські періодичні видання періоду існування Української Держави 1918 р. (газету „Вісти краєвої преси”, ілюстрований часопис „Око” та інші), поштові марки та гроші доби гетьманату, вітальну адресу Кам’янець-Подільському українському державному університету від Української академії мистецтв, з нагоди його відкриття 22 жовтня 1918 р., та інші експонати з фондів музею. На виставці також будуть показані речі та документи, пов’язані з німецькими солдатами, які у той час перебували на території України. Сучасне відлуння Української Держави представлене виданнями спогадів її діячів та ювілейними монетами на вшанування видатних державних та культурних діячів: Миколи Василенка, Георгія Нарбута, Івана Огієнка, Всеволода Голубовича.

Експонати проілюстровано фотографіями, на яких зафіксовані події буремного 1918 року в Україні.

Виставка триватиме до середини серпня 2018 р. Оглянути виставку можна за вхідним квитком до музею. За телефоном (044) 278 48 64 можна замовити екскурсію виставкою.

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм