10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

Заняття з підготовки до ЗНО з історії 2017-2018 рр завершилися святковим привітанням

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

10 липня колектив Національного музею історії України влаштував привітання-сюрприз для свого колеги Анатолія Баранніка, який курував заняття з підготовки до ЗНО з історії України у 2017–2018 роках. Анатолій отримав чудовий подарунок від колег та щирі слова привітання не дарма: всі одинадцятикласники, що прослухали цього навчального року курс підготовки у стінах НМІУ, отримали високі бали (звісно ж подолавши необхідний бар'єр), що дозволяють їм вступити на ті спеціальності, які вони хотіли. У 2017-2018 навчальному році такий консультативний курс проводився вже втретє, але був особливим, бо під час нього використовували нові методи навчання та принципи організації роботи. Новий етап у розвитку консультативного курсу став можливий завдяки приходу до музею молодого історика Анатолія Баранніка, який вже мав великий досвід у підготовці та свого часу склав ЗНО з історії на 200 балів!

Анатолій вважає, що характерною рисою консультаційного курсу у НМІУ є те, що створюються всі умови, аби допомогти майбутньому абітурієнту, навіть з початковим невисоким рівнем знань, максимально зрозуміти теми. Заняття в НМІУ надають їхнім слухачам низку додаткових переваг: це і додаткові повторення, і можливість отримати знання від співробітників-фахівців, які проводять екскурсії з окремих тем, а також можливість зануритися в історію, вивчати її максимально наочно, бо близько 40 зі 140 зображень візуального компоненту ЗНО представлені в експозиції музею. Проте заняття в НМІУ передбачають не лише засвоєння, а й закріплення набутих знань за допомогою традиційних тестів, а також інтернет-сервісу з оцінювання знань. Не дивно, що майже всі учні, які приходили на одне заняття на початку курсу, відвідували й на наступні.

Наразі команда музею на чолі з Анатолієм Баранніком готується до старту нового сезону підготовки до ЗНО, що стартує з вересня. Окрім вдосконалення методології проведення занять, зокрема збільшення кількості і якості додаткових ознайомчих екскурсій, готуються і й зовсім нові "фішки": зокрема запуск інтенсивної підготовки шість годин на тиждень (після Нового року). Також Анатолій планує провести наприкінці літа ознайомчу лекцію власне про побудову та суть проведення ЗНО з історії для батьків та майбутніх абітурієнтів.

А поки записуватися на заняття можна вже за телефоном (044) 278 48 64.

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
25
26
27
28

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм