10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

У музеї розпочала свою роботу виставка про роль видатних українок в історії «Це зробила вона»

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ФОТОСЕТ

У п’ятницю, 11 травня в Національному музеї історії України Видавництво «Видавництво» за підтримки Національного Демократичного Інституту та Посольства Швеції в Україні відкрило виставку ілюстрацій до книги «Це зробила вона».

Серед авторів ілюстрацій – Віталіна Лопухіна, Марія Фоя, Наталка Гайда, Іван Суліма, Аграфка, Євгенія Гайдамака та ще більше 40 талановитих авторів та авторок.
«Це зробила вона» - книга про 50 видатних українок, що зробили свій внесок в історію, культуру та науку. Серед них – політикині, акторки, спортсменки, математикині біологині, балерини, військові, художниці, льотчиці, авіаконструкторки.

Публікація книги стала можливою за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин, Western NIS Enterprise Fund та Посольства Швеції в Україні.

Лілія Омельяненко, співзасновниця Видавництва «Видавництво» відкрила виставку та подякувала Тетяні Сосновській, Директорці Національного музею історії України за співпрацю.

З 11 травня в крамниці Музею можна придбати книгу «Це зробила вона». Також в рамках святкування Дня Матері з 11 до 13 травня для усіх відвідувачів виставки «Це зробила вона» Видавництво «Видавництво» та благодійний фонд «Добра листівка» пропонують безкоштовні листівки в крамниці Музею, які можна підписати та подарувати найріднішим матерям.

Виставка діятиме до 4 червня 2018 року.

Сторінка виставки на Facebook

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм