10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

В НМІУ відбулися навчання з цивільного захисту

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ФОТОЗВІТ

Під час традиційного санітарного дня в Національному музеї історії України відбулися навчання з цивільного захисту (ЦЗ). Колектив музею успішно взяв участь у плановій практичній евакуації працівників на випадок пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (НС). Керувала тренуванням генеральний директор музею Тетяна Сосновська.

Метою тренування було отримання працівниками музею практичних навичок реагування у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації, проведення безпечної та швидкої евакуації працівників та відвідувачів з будівлі музею. Було відпрацьовано взаємодію керівництва, чергових та формувань цивільного захисту музею з пожежно-рятувальними підрозділами та підрозділами екстреної медичної допомоги, з територіальними силами цивільного захисту району під час загрози або виникненні НС.

Також було перевірено на практиці План реагування на надзвичайні ситуації, готовність керівного складу та працівників формувань ЦЗ до здійснення заходів у разі виникнення небезпечних ситуацій на території музею та пропрацьовано інструкції з пожежної безпеки.

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм