10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Виставка «Добровольці - історія нескорених» в НМІУ діятиме до кінця червня

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

ФОТОЗВІТ

До Дня українського добровольця в Національному музеї історії України відбулося відкриття виставки «Добровольці - історія нескорених». Виставка є унікальною як за широтою охоплення сучасного добровольчого руху, так і за рівнем підготовки, адже виставку створив головний історичний музей країни. Загалом на виставці представлено більше 300 експонатів, більшість з яких надали музею ветерани, члени їхніх родин та волонтерські організації.

До уваги відвідувачів були представлені шеврони, бойові прапори як добровольчих батальйонів, так і регулярних підрозділів Збройних сил України. Також можна побачити особисті речі, нагороди та відзнаки родичами та бійцями, що своєю мужністю і безстрашністю в складний час для країни зуміли захистити українську державу від російського агресора.

В експозиції представлено інтерактивний куточок, де кожен охочий відвідувач на собі зможе відчути вагу спорядження сучасного українського воїна. Важливою складовою оформлення виставки є твори Олеся Кромпляса - прострелені кулями, двовимірні скульптури-силуети бійців, а також мирних мешканців, що символізують громадян України, які стали на заваді російським агресорам.

Виставка триватиме до середини квітня 2018 року.

Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2.

 

Подія у Facebook

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
25
26
27
28

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм