10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Міжнародний день музеїв та “Ніч у музеї”, 18, 20 травня

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

Цього року Національний музей історії України (НМІУ) відзначатиме Міжнародний день музеїв у кілька етапів: 18, 20 та 21 травня, на різних майданчиках.

 

18 травня, в четвер, вхід до НМІУ та його філії - Музею історичних коштовностей (МІКУ), буде безкоштовним. Також заплановані щогодинні оглядові екскурсії лише за 15 грн з особи та низка тематичних авторських екскурсій. Крім того, в МІКУ відбудетьсятеатралізована вечірня екскурсія «Голоси століть».

 

20 травня, в суботу, з ранку до вечора на території Історичного музею проходитиме День вуличної музики.

 

«Ніч у музеї ВІДНАЙДЕНІ У ЧАСІ» в НМІУ розпочнеться о 22:30 з концерту колективу Romian, який працює у стилі sympho-rock і neoclassic. Їхній виступ на сходах музею доповнять світлові експерименти на фасаді музею. Цю частину “ночі” зможуть побачити всі охочі.

А з 23:00 до 5:00 музей запрошує долучитися до великої історичної гри, яка поєднає в собі нічний перегляд колекцій, театральне, розважальне та культурне дійства.

«Національний музей історії України пропонує в цю особливу ніч зануритися у фантастичний фільм, який триватиме з пізнього вечора до світанку. Гості музею подорожуватимуть у часі. При переході з одного періоду в інший від самої людини залежить, чи вона залишиться, наприклад, у палеоліті, чи перейде у період Київської Русі. Щоб перейти з одного періоду в інший, необхідно дотримуватися правил гри та відповісти на всі запитання. При цьому можна буде один одному допомагати, підказками стануть звукові ефекти, артистичні та театральні додатки. Нічна подорож музеєм завершиться зустріччю світанку на Старокиївській горі», –  каже генеральний директор Національного музею історії України Тетяна Сосновська.

Упродовж «Ночі в музеї» в холі НМІУ працюватиме лаунж-зона, де можна буде перепочити, переглянути фільм, послухати музику, зіграти у стародавні ігри, скуштувати гарячі напояї від партнерів музею.

Квиток на «Ніч у музеї» коштуватиме 200 грн.

 

Частування учасників ночі забезпечують партнери заходу: ТМ Picnic, ТМ Swans’ Land та ТМ MOL'FAR Organic Tea. Про комфорт відвідувачів звісно ж подбає постійний партнер музею Poparada. А за лаунж-зону відповідає “FUNNY GROUP ПРОМОУШН АГЕНЦІЯ”, тож її організація буде на найвищому рівні.

 

Акредитація ЗМІ за телефоном 098 763 39 37 (Леонід)


Нагадаємо, Міжнародний день музеїв — щорічне свято, яке відзначається 18 травня, святкування переносяться на найближчі вихідні. НМІУ третій рік поспіль долучається до міжнародної акції «Ніч музеїв», приуроченої до Міжнародного дня музеїв.