10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Екскурсія-квест «TabulaRasa» для дітей та підлітків в МІКУ, 12 березня

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Цієї неділі, 12 березня, запрошуємо на екскурсію-квест «Tabula Rasa».

"Tabula rasa" перекладається з латини як "біла дошка". Так древні римляни називали своє письмове приладдя - дерев'яну дощечку, вкриту шаром воску, на якій можна було писати, а потім легко і швидко стерти написане. В переносному значенні цей вираз символізує опанування нових знань "з чистого аркуша".

Пропонуємо ознайомитися з мистецькими скарбами України в незвичний спосіб – взяти участь у захопливому інтелектуальному квесті і, розв'язавши низку головоломок та логічних загадок, заповнити свою «білу дошку». Виконати завдання допоможуть як короткі ознайомчі пояснення екскурсовода на початку кожного з етапів - Античність, Середньовіччя, Новий час, так і карта з підказками. Переможе той учасник або команда, які найкраще заповнять свою "білу дошку".

Насамперед, «Tabula Rasa» розрахована на підлітків та юнацтво. Це чудова нагода відпочити та розважитися в компанії старих друзів або ж знайти нових!

Вартість участі - 60 грн, без додаткової плати за вхід до Лаври чи музею. Вхід до Лаври через головну браму.

Початок у неділю, 12 березня, о 14:00 в Музеї історичних коштовностей України (філія НМІУ) за адресою: вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Києво-Печерської Лаври).

Для участі потрібно зареєструватися за телефоном (044) 280-13-96 або за посиланням.

Подія у Фейсбуці

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм