10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Виставка графіки Сергія Захарова «Діра. Серпень чотирнадцятого… Досвід ненасильницького культурного спротиву»

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Запрошуємо на відкриття виставки “Діра. Серпень чотирнадцятого… Досвід ненасильницького культурного спротиву”, яку складають роботи художника Сергія Захарова, що були використані ним у графічному романі «Діра». 

Влітку 2014 року на вулицях Донецька, захопленого окупантами, почали зʼявлятися роботи в стилі стріт-арт, на яких їх автори висміювали нову владу та її поплічників. Про карикатурні графіті-постаті, створені художниками з арт-групи «Мурзилка», заговорила вся Україна. Суспільний резонанс був настільки великим, що за полювання на невідомих творців взялися професіонали з російських спецслужб. На жаль, їм вдалося захопити художника Сергія Захарова – творця зухвалих графіті. Полон, тортури, інсценізація розстрілу… Знаходячись у неволі, Сергій дав собі обіцянку – якщо залишиться живим, то намалює все, що пережив. І він дотримався цієї обіцянки.

Роботи, представлені на виставці, є унікальними свідченнями про те що відбувається в тюрмах, в камерах тортур, підвалах окупованого Донецька. Там не бувають фотографи і телеоператори. Фіксація того, що відбувається в цих місцях, можлива лише в памʼяті тих, хто туди потрапляє. І лише художник може перенести кадри з фотоплівки своєї памʼяті на папір. 

Відкриття у суботу, 17 грудня о 13:00. У заході має намір взяти участь художник Сергій Захаров та автор тексту графічного роману Сергій Мазуркевич.

Додаткова інформація та акредитація ЗМІ за телефоном (098) 830 48 83 (Оксана). 

Вхід на відкриття виставки безкоштовний. Попередньо просимо реєструватися за формою

Подія у Фейсбуці