10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Презентація видання «Вояки української повстанської армії, родом із Наддніпрянської України»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У суботу, спільно із Івано-Франківським обласним музеєм визвольної боротьби ім. С. Бандери, запрошуємо на презентацію принципово важливого видання «Вояки української повстанської армії, родом із Наддніпрянської України».

У нашому сіспільстві поширюється міф про виняткову західняцькість УПА, про те, що упівці діяли лише в Західній Україні і не мали стосунку до земель на схід від Збруча. Нове видання, попри свій довідниковий характер, має за мету довести всеукраїнський характер УПА, показати об’єднання українців різних регіонів навколо національно-визвольної ідеї та здобуття Української державності. 

В основу структури біографій вояків УПА в даному дослідженні покладена прив’язка до їх місця народження. Розділи розміщені за областями. Окремо подані історії тих вояків, місце народження яких точно невідоме. Також кожен розділ має частину, яка складається з розповідей про вояків, про яких відомі лише їхні імена чи псевдоніми. Ми переконані, що ця книга буде цікавою для дослідників та пошуковців, для широкого кола читачів, які цікавляться історією національно-визвольної боротьби.

Ведучий зустрічі – співавтор книги, дослідник історії ОУН та УПА, автор низки монографій та десятків статей з історії визвольного руху, член історико-просвітницького товариства «Меморіал» ім. Василя Стуса та директор Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби ім. Степана Бандери Ярослав Коретчук.

Початок презентації в суботу, 3 грудня, о 14:00. Просимо попередньо зареєструватися за формою.

Подія у Фейсбуці

Водночас з презентацією в музеї буде організовано дитячі читання, для того аби відвідувачі мали де залишити дітей на час презентації. 

_____________

Вхід на презентацію - 10 грн

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм