10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Лекція-презентація "Українські мушкетери"

Запрошуємо відвідати лекцію-презентацію «Українські мушкетери: надвірна хоругва гетьмана Івана Виговського», на якій Ви дізнаєтеся про надвірні роти іноземного автораменту гетьманів Богдана Хмельницького та Івана Виговського, побачите одяг, спорядження, озброєння епохи.
Лектор – Сергій Шаменков, скульптор, автор багатьох графічних реконструкцій та ілюстрацій у військово-історичних дослідженнях, як вітчизняних так і закордонних. Автор кількох монографій та багатьох статей, присвячених історії військового одягу та спорядження 16-18 ст. на українських та європейських землях. Особливе місце в творчості займає реконструкція та матеріальне відтворення одягу.
Автор чотирьох персональних виставок.
Активний учасник та... організатор руху військово-історичної реконструкції, учасник багатьох груп, засновник груп: "Надвірна хоругва Івана Виговського", та "Йончьопінзький полк його величності короля Карла ХІІ".
Лекція-презентація відбудеться в рамках проекту «Дні воєнно-історичної реконструкції», що реалізується за участі «LikБез. Історичний фронт», Національного музею історії України та Історичного фестивалю «Цивілізація».
Проект має сімейне спрямування: можна буде послухати, подивитися, розпитати, потримати, сфотографуватися.
Приходьте до Національного музею історії України в суботу 22 жовтня на 12:00. Вхід до Музею за квитком (мінімальна вартість 10 грн. - для тих, хто знає пароль: "на лекцію" :) ), підніматися на 4 поверх.
http://likbez.org.ua/ua/
https://www.facebook.com/LIKBEZ.UA/

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм