10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

Тетяна Сосновська залишається при виконанні своїх обов’язків на посаді гендиректора НМІУ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Після ретельного аналізу кореспонденції, яка вчора надійшла до канцелярії НМІУ, з надписом «наказ Міністерства культури України № 852» (нагадаємо, що там містилася інформація про начебто відсторонення генерального директора Тетяни Сосновської) з’ясувалося, що вона містить невідповідності нормам документообігу та чинному законодавству, які не дозволяють розглядати її як повноцінний документ. Зокрема цей, так званий «наказ» містить зазначення посадової особи – державний секретар, голова ліквідаційної комісії Карандєєв Р. В., але не підписаний жодною особою та містить печатку з надписом «Відділ документообігу та організаційного забезпечення» «Міністерство культури України». Другий аркуш кореспонденції під назвою «Склад комісії з перевірки можливих порушень законодавства генеральним директором Національного музею історії України Т. В. Сосновською» взагалі не містить ні будь-яких вихідних даних (дати та номеру), ні підпису уповноваженої особи.

Наказ1.1.jpgНаказ1.jpg

Також вчора ввечері група невідомих осіб спробувала зареєструвати в приймальні генерального директора НМІУ аркуш з надписом «наказ Міністерства культури України № 864» з такими ж порушеннями.

Відсутність вихідних даних, печаток і підпису не дає змоги працівникам НМІУ розглядати їх як офіційну документацію. До речі, Міністерство культури України було ліквідоване Кабміном ще 2 вересня 2019 року. Його правонаступником є Міністерство культури, молоді та спорту. Крім того, держсекретар міністерства не має прав відстороняти керівників установ, підпорядкованих Міністерству, адже таке право має лише Міністр (ст. 8 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади»).

Тож наразі Тетяна Сосновська залишається при виконанні своїх обов’язків на посаді генерального директора НМІУ. В свою чергу музей готує відповідні звернення до Кабміну, Міністерства культури молоді та спорту України та Мінюсту з приводу даної кореспонденції, а також з приводу дій, необхідних для дотримання прав Національного музею історії України.

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм