10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

Гостя з Латвії про НМІУ: «Ваш музей розповідає про головне»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У День Незалежності України НМУ відвідало багато іноземних туристів. 30-річна Анна, яка працює хіміком у Ризі, вперше завітала в Україну, але Національний музей історії України – це не перший музей, який відвідала гостя з Латвії у Києві.

«Мене приємно вразило, що у вашому музеї є пуфики для відпочинку. Мій друг сказав, що пеленальний столик є навіть у чоловічій вбиральні, а це також великий плюс», – відзначила пані Анна.

«Важливо, що ви розповідаєте не тільки про історію, хоча я знаю, що історія України дуже давня і її викривлювали в радянські часи. Вам вдається серед цього історичного контенту знаходити про те, що нині хвилює людей. Ви чітко визначаєте, хто агресор. Ви сміливо називаєте ціну за українську Свободу – у вас є виставка про сучасну війну і про Іловайськ», – зауважує туристка.

На запитання, яка виставка у НМІУ сподобалася найбільше, пані Анна відзначила проект «Утопія тоталітаризму. Реальні світи Орвелла: від СРСР до РФ» і пояснила свій вибір: «Найкраща виставка, яку ми бачили в Україні, – це ваша виставка про пропаганду. Її робили справжні фахівці. На балтійські країни також спрямовано багато маніпуляцій і брехні. Ми всі маємо пам’ятати, що писав Орвелл про тоталітаризм, щоб це ніколи не повторювалося. Ваш музей розповідає про головне. Ми розуміємо, що українські музеї мають менші ресурси, ніж музеї на Заході. Але ваш музей дає приклад, як можна завдяки професіоналізму створити чудову атмосферу, бути комфортним і не боятися складних запитань».

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм