10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Освітні проекти Національного музею історії України відзначено в загальноукраїнському конкурсі

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Щотижневі безкоштовні екскурсії для внутрішньопереміщених осіб у Національному музеї історії України увійшли до числа фіналістів в Другому загальноукраїнському конкурсі кращих проектів у сфері освіти дорослих у номінації "Кращий освітній проект, спрямований на соціальну інтеграцію ВПО та інших вразливих груп населення".

Ідею суботніх і недільних безкоштовних екскурсій в НМІУ почали втілювати з весни 2015 року, відколи музей став на шлях модернізації. Цей проект, запропонований генеральним директором Тетяною Сосновською, набув повноцінного життя й доповнився новими пропозиціями з приходом на роботу до музею Тамари Куцаєвої, яка стала його незмінним куратором. Екскурсії відвідували родини учасників АТО, бійці, військовослужбовці, родини ВПО за рекомендаціями громадських організацій, зокрема «Дом свободных людей» , Крим_ SOS.

Організатори конкурсу – Українська асоціація освіти дорослих та Представництво DVV International в Україні – висловили вдячність колективу НМІУ за сприяння розвитку і популяризації освіти дорослих в Україні та за поширення кращих практик і корисних ініціатив.

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм