10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

Пізнай себе і йди вперед!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Як повірити у власні сили і розвивати свої здібності? Як зуміти постійно вчитися, духовно зростати і правильно обирати життєві цілі? Як гартувати силу волі та керувати емоціями, щоб отримувати насолоду від життя? Щедро ділився своїм досвідом та надбаними знаннями в пізнанні світу в Національному музеї історії України академік Української академії наук, президент Міжнародного інституту менеджменту (1996–2005), засновник та очільник Консультаційного центру з менеджменту Богдан Будзан. У четвер, 21 березня, він прочитав лекцію «Шлях в успішне майбутнє йде через постійне самовдосконалення».

Один із найвідоміших українських фахівців із питань лідерства, менеджменту та комунікацій поділився власним досвідом, який здобув за роки успішної управлінської кар’єри.

Лектор розповів слухачам про свої життєві секрети і формулу для успіху в мінливому світі. «Новий світ цифрових технологій змінює світ і треба бути готовим до цього», – наголосив Богдан Будзан.

Під час лекції Богдан Будзан презентував свою нову книгу «Дорогою до себе. Майже сповідь». У новому виданні він розмірковує про самовдосконалення як рушійну силу реалізації життєвої місії людини. «Чесно, навіть ризиковано відкрито я описав, чому я навчився за своє життя. Відверто розповів про свої стосунки з керівниками урядів, із Джорджем Соросом, іншими відомими людьми. Кожен розділ закінчив конкретними висновками», – так представив свою нову книгу пан Богдан.

Автор наголосив на важливості постійного самопізнання, потреби творити добро та передавати свій досвід тим, хто скористається ним для спільного внеску у поліпшення світу, в якому живемо ми та житимуть наші нащадки.

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм