10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

Тетяна Сосновська – у топ-100 найуспішніших жінок України

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Журнал «Новое Время» представив перелік ста українок, які досягли вражаючих результатів у бізнесі, політиці, суспільному житті та інших значущих сферах. Другий рік поспіль до цього престижного переліку потрапляє генеральний директор Національного музею історії України Тетяна Сосновська.

Журнал нагадує, професійні успіхи Тетяни Вікторівни як музейного менеджера відзначили не тільки вітчизняні рейтинги. Ще в 2014 році, коли Т.Сосновська керувала Літературно-меморіальним музеєм-квартирою Павла Тичини в Києві, ця установа потрапила у короткий список номінантів конкурсу Найкращий музей Європи Європейського музейного форуму. І стала першим муніципальним закладом за роки незалежності, що представив Україну на такому конкурсі.

«Не менш творчо Сосновська взялась за реформування Національного музею історії України. Тут з’явились інтерактивні екскурсії, квести для школярів, а кількість відвідувачів зросла вчетверо», - зазначено в статті про гендиректора НМІУ в ТОП-100 успішних жінок України.

Сьогодні генеральну директорку НМІУ називають однією із найкреативніших музейних працівників в Україні. Чотири роки тому вона очолила провідну музейну установу, щоб змінити уявлення українців до музеїв. Чітко сформульований на початку своєї роботи в НМІУ посил: «Будуємо музей європейський за змістом, сучасний за формою і український за духом», під керівництвом Тетяни Сосновської із гасла почав швидко втілюватися в життя. Приміщення Національного музею історії України стало простором для вільного спілкування, самоусвідомлення українців.

Управлінські здібності, креативне мислення, вміння згуртувати команду і надихнути працювати на результат – ці риси допомогли генеральній директорці НМІУ провести вражаючі зміни в музеї та успішно втілити низку сміливих ідей. Успішний досвід Тетяни Сосновської на чолі провідної музейної установи України надихає інших жінок, які працюють на керівних посадах у сфері культури.

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм