10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

Колектив НМІУ вітає Тетяну Сосновську з четвертою річницею на чолі музею

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Чотири роки тому Тетяна Сосновська очолила Національний музей історії України. За цей час в головному історичному музеї країни сталося багато змін. Він змінився якісно та кількісно, перетворився на справжній осередок культури. І продовжує торувати собі шлях у напрямку розвитку, аби стати сучасним за формою, європейським за змістом та українським за духом.

У НМІУ за часів керівництва пані Тетяни значно зросла кількість виставок, долучилися до роботи більше співробітників з науковими ступенями, покращилися інші важливі показники музейної діяльності. Музей стає все більш відкритим і дружнім до відвідувачів. І вони відповідають йому взаємною приязню!

За усіма цими інноваціями та якісними змінами в музеї стоїть бачення розвитку й креативні ідеї генерального директора.

Колектив Національного музею історії України вітає Тетяну Вікторівну Сосновську з четвертою річницею плідної роботи на посаді! Сподіваємося на тривалу і ефективну співпрацю задля розбудови сучасного й драйвового музею історії нашої Батьківщини!

І наостанок надаємо слово друзям музею:

Оксана Левкова – громадська активістка, директорка ВГО «Не будь байдужим!»

Щоб у пострадянській державі почала реформуватися музейна сфера, туди повинна була прийти Сосновська. Тетяна Сосновська вже 4 роки очолює Національний Музей Історії України - НМІУ, в якому 70 % відвідувачів (їх тепер учетверо більше, ніж у 2014-му) замовляють екскурсії, навіть не запитуючи ціни; в якому спілкуються з гостями висококласні історики, військові (великою мірою – АТОшники), юристи, археологи, дизайнери та політики. А ще НМІУ – це безпрецедентна Школа музейних лідерів, де молодих фахівців із усіх регіонів України тренують аси з музеїв різних європейських країн та найкращі українські професіонали.

Лана Самохвалова – відома журналістка, громадська діячка

Я щоразу задоволено посміхаюся, коли бачу, як потужно працює нова команда Національного історичного. Є люди, які говорять про свою місію, а є ті, хто її просто усвідомлюють. Дивіться: є три абсолютно об'єктивних критерії успішності музею. Грошові надходження від продажу квитків (сума з приходом Сосновської збільшилася втричі). Кількість креативу (вона тут просто зашкалює, лекції, нічні екскурсії, історичні реконструкції, любов – є все).Третій – згадуваність в пресі. НІМУ в цьому абсолютний лідер.

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм