10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Генеральний директор НМІУ Тетяна Сосновська відвідає інтронізацію Митрополита Київського і всієї України Епіфанія

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

3 лютого у стінах прадавнього Софіївського собору відбудеться вікопомна подія – інтронізація Митрополита Київського і всієї України Епіфанія – першого глави Православної Церкви України. Неможливо недооцінити значимість цієї події, яка вже невдовзі увійде до підручників з історії. 2019 рік для України – це рік здобуття автокефалії українським православ'ям. До цієї події пролягав довгий і тернистий шлях, яким йшло багато діячів української церкви, культури і мистецтва. Адже боротьба тривала також і за душі й переконання наших співгромадян.

Тому запрошення генерального директора Національного музею історії України Тетяни Сосновської на інтронізацію глави ПЦУ є беззаперечним визнанням того факту, що музей вже кілька років не стоїть осторонь державотворчих процесів, а сміливо й відповідально утверджує українське бачення історії, бореться з імперськими ідеологічними пережитками, які торкнулися також й історії християнства на землях України.

Тож сил і натхнення митрополиту Епіфанію у праведному служінні Богу й громаді вірних України! Ми з вами йдемо одним шляхом!

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм