10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Два дні народження в музеї в один день

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Дитячим сміхом наповнився перший поверх НМІУ зимового полудня 26 січня. Двійнята – Владислава і Святослав – разом із батьками запросили своїх друзів відсвяткувати 9-річчя у музеї. Після екскурсії з елементами квесту дітлахи ділилися враженнями про побачене в музеї. «Нам найбільше сподобалася зброя і Перун, бог війни», - підсумував іменинник Святослав.

День народження в Національному музеї історії України разом із друзями відсвяткував також київський восьмикласник Антон. Старший брат Павло порадив хлопцю на 14-річчя запросити гостей саме до музею. Двогодинне спілкування в невимушеній атмосфері з захоплюючими завданнями промайнуло наче одна мить. Восьмикласники відчули себе справжніми шукачами пригод. Вони відшукували втрачені реліквії, золоті скарби, отримували нові знання. За словами іменинника, найбільше йому сподобалося самостійно складати експозицію, а саме розкладати знайдені під час квесту предмети за історичними періодами. «Тепер сміливо можу радити своїм друзям проводити день народження в музеї, де всі починають любити історію», - говорить Антон.

Нагадаємо, що НМІУ має різноманітні пропозиції для веселого і змістовного відзначення дня народження для дітей різного віку. Це можуть бути квести, тематичні екскурсії, які враховують вікові особливості дітей, їхні уподобання та унікальність ситуації – святкування дня народження.

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм