10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Апеляційний суд зобов'язав суд першої інстанції продовжити розгляд справи щодо незаконного МАФу на території музею: боротьба триває

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У провадженні Окружного адміністративного суду м. Києва знаходиться справа за позовом Національного музею історії України до державного реєстратора Міністерства юстиції України про скасування державної реєстрації будівлі Релігійної громади УПЦ Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському р-ні м. Києва.

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва 13 листопада 2018 р. було зупинено провадження по даній справі до розгляду іншої адміністративної справи, що значно збільшувало строки вирішення питання незаконного розміщення будівлі на території Музею.

Враховуючи те, що зупинення не відповідало вимогам Закону та інтересам НМІУ, юридичною службою Музею було подано апеляційну скаргу на вказану ухвалу суду.

В результаті злагоджених та професійних дій Музею, Шостим апеляційним адміністративним судом було ухвалено постанову, якою апеляційна скарга НМІУ на ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 13 листопада 2018 року була задоволена, ухвала суду про зупинення провадження у справі скасована, справа направлена до суду першої інстанції для продовження розгляду.

Про наступні дати та час судових засідань НМІУ буде повідомляти громадськість заздалегідь.
Національний музей історії України гарантує й у подальшому неухильне дотримання вимог Конституції, Законів України, прав та інтересів Українського народу.

 

Довідково
У липні 2013 р. державним реєстратором Міністерства юстиції України за Релігійної громадою було зареєстровано право власності на нежитлову будівлю загальною площею 133,2 кв.м., що була самовільно збудована на території Музею. При цьому згідно рішення Шевченківського районного суду м. Києва, яке стало підставою для державної реєстрації, за Релігійною громадою було визнано право на три металеві контейнери, загальною площею 60 кв.м.

За даними Державної архітектурно-будівельної інспекції та Бюро технічної інвентаризації, спірна будівля збудована без проекту, без відведення земельної ділянки та без відповідних погоджень, отже може становити небезпеку для відвідувачів та співробітників Музею. Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатись до представника Музею Ангеліна Івана 098-557-24-33.

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм