10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

Генерального директора НМІУ Тетяну Сосновську відзначено нагородою

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Генеральний директор Національного музею історії України Тетяна Сосновська була відзначена нагородою Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Міністерства оборони України.

Нагородження відбулося в урочистій обстановці під час проведення засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”, яка приурочена до 100-річчя Української революції 1917–1921 років, 75-річчя вигнання нацистів з Києва та висвітлює досвід застосування сил безпеки і оборони в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил у 2014–2018 роках.

Конференція має на меті висвітлення історичних витоків та діяльності Українського війська на різних етапах боротьби за українську державність. У заході також взяли участь вітчизняні науковці, представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Інституту історії України Національної академії наук України, Українського інституту національної пам’яті, фахівці музейної та архівної справи.

Одна з секцій конференції працювала також і в НМІУ. Сам музей отримав диплом за сприяння у проведенні науково-практичної конференції.

Календар подій

Пошук по сайту

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Віртуальна Екскурсія музеєм