, ,

Гандболістки Ірпінського ліцею №3 стали чемпіонками обласного етапу «Пліч-о-пліч»

Ольга Яценко

14.05.2026

Жіноча команда Ірпінського ліцею №3 здобула перемогу в IV обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» з гандболу, посівши перше місце. Про це повідомляється на офіційному ресурсі навчального закладу.

Основні факти змагання

  • Захід відбувся у рамках Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», які мають на меті розвиток гандболу серед учнівських команд.
  • IV обласний етап зібрав найсильніші жіночі збірні навчальних закладів регіону.
  • Команда Ірпінського ліцею №3 демонструвала високий рівень майстерності та командної взаємодії протягом усіх матчів.
  • Перемога на обласному рівні відкриває нові перспективи для подальшої участі у змаганнях всеукраїнського масштабу.

Даний успіх свідчить про активний розвиток спортивного напрямку в Ірпінському ліцеї №3 та сприяє популяризації гандболу серед молоді в регіоні.

Джерело: NMIU.COM.UA

Автор

різне

Залишити коментар