10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Previous Next

12 серпня – Міжнародний день молоді

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день молоді. Це свято було запроваджене у 1999 році Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй. Його мета – привернути увагу до культурно-правових питань, які стосуються проблем молоді у всіх країнах світу. Щороку для цього дня обирається нова актуальна тема. Цьогоріч вона звучить як «Трансформація освіти». Тема висвітлює зусилля, спрямовані на те, аби зробити освіту всеосяжною та доступною для молоді всього світу.

Одне із ключових завдань діяльності Національного музею історії України – зробити якісну освіту доступною для молоді та всіх охочих, а також приділяти увагу освіті дорослих людей, котрі сформувалися в умовах панування ідеологічних стереотипів. Так, щороку ми готуємо абітурієнтів до ЗНО з історії на підготовчих заняттях прямо у стінах музею. До речі, перше заняття вже 9 вересня! І далі вони відбуватимуться щотижня по понеділках. А тих, хто не готується до вступу, але прагне розширити свої знання з історії, ми завжди раді бачити на цікавих інтерактивах, екскурсіях, лекціях, які регулярно проводять наші науковці та екскурсоводи у музеї.

Робота НМІУ з освіти дорослої аудиторії також не залишилась поза увагою громадськості. Наш музей потрапив у трійку лідерів в Україні за пропозиціями і проектами з освіти дорослих.