Новини Києва і області
Новини Києва і області, Новини Солом'янського району міста Київ, Новини України
Підтримка учнівського самоврядування у Солом’янському районі
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області, Новини України
Київський зоопарк відкриває 119-й сезон весни та літа
01.05.2026
Бізнес та фінанси, Всі новини, Новини Києва і області, Переяслав-Хмельницький новини
У Переяславі планують ремонтувати дороги на вулицях Покровській та Мазепи за понад 5 мільйонів
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області
Жителів Києва запрошують взяти участь у світовій кампанії «1 мільйон дерев на честь пам’яті та життя»
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області
Обмінний курс у пунктах обміну Києва: де найкраще вигідно обміняти валюту зараз
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області
Російські дрони зранку обстріляли автозаправки в Харкові та Чугуєві, є поранені
01.05.2026
Бориспіль новини, Всі новини, Новини Києва і області, Переяслав-Хмельницький новини
Органи влади Переяславської міськради запрошують молодь громади на практику!
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області
Підлітки спричинили пожежу біля озера Райдужне в Києві, батьки отримали адміністративні протоколи
01.05.2026
Всі новини, Наука і освіта, Новини Києва і області
Змагання рекламних проєктів у Києві: молодь демонструє «Стійкість України»
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області
У Києві тимчасово обмежать проїзд Південним мостом: тривалість ремонтних робіт
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області, Новини Оболонського району міста Київ
На Оболоні ліквідували «мертву» нерухомість, через яку незаконно захопили землю вартістю 4 млн гривень
01.05.2026
Бізнес та фінанси, Всі новини, Новини Києва і області
Київ модернізується за рахунок мешканців і міської влади: як діє новий підхід до ремонту будинків
01.05.2026
Буча новини, Всі новини, Новини Києва і області
У Ворзелі запрацювала третя фаза пансіонату для переселенців літнього віку
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області, Новини Подільського району міста Київ
900 квартир під сумнівом: у Києві розслідують справу недобудови «Виноградний»
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області
На відкритому повітрі в музеї пройде фестиваль традиційних ремесел
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області
Сільське господарство в зоні відселення – четверо осіб підозрюються у правопорушенні
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області, Новини Подільського району міста Київ
У пожежі на Подолі в Києві загинула одна жінка, ще одну вдалося врятувати
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області
У лісах Києва проводять щеплення диких тварин проти сказу: важлива інформація для киян
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області, Обухів новини
В Обухові чоловік викрадав квіти з Алеї пам’яті Героїв
01.05.2026
Всі новини, Наука і освіта, Новини Києва і області, Політика і влада
Міносвіти призначило тимчасового керівника КНУ ім. Шевченка: хто зайняв посаду
01.05.2026
Біла Церква новини, Всі новини, Новини Києва і області
Повідомлено про підозру трьом людям
01.05.2026
Вишгород новини, Всі новини, Новини Києва і області
Громада Димера має намір перейменувати декілька вулиць
01.05.2026
Буча новини, Вишгород новини, Всі новини, Ірпінь новини, Новини Києва і області
У Вишгородському районі викрили браконьєрський вилов риби сітками на річці Ірпінь
01.05.2026
Буча новини, Всі новини, Кримінал, Новини Києва і області
За підтримки Генпрокурора судитимуть окупанта, який розстріляв мирний автомобіль у Бучі, вбив водія та спалив сліди злочину
01.05.2026
Всі новини, ДТП, Новини Києва і області
Поїзд Київ-Ужгород зійшов з колії після зіткнення з автокраном 1 травня 2026 – наслідки, загиблі та постраждалі
01.05.2026
Всі новини, Новини Києва і області, Новини України, Політика і влада
Суперечка за право говорити чесно: Тимур Міндіч подає позов проти нардепа Железняка
01.05.2026
Всі новини, Наука і освіта, Новини Києва і області
Територія відчуження може стати центром ядерних наукових розробок
01.05.2026